Eesti KV 2009 III etapp (Tartumaa lahtised MV) lauamängude mitmevõistluses - Round 7
Standings
Place Name Rtg Club Score M-Buch. Buch. Progr.
1 Viisut, Valter 2454 Rapla 37.5 164.0 226.5 160.5
2 Kirst, Rein 2426 Saare 36 164.5 230.0 157.0
3 Lukk, Tarmo 2522 Rapla 35 163.0 230.0 150.0
4 Ainsoo, Uno 2346 Tartu 34 159.0 219.0 141.0
5 Kuusk, Andres 2484 Saare 33.5 153.5 214.0 132.5
6-7 Tiik, Harri 2252 Pärnu 32 149.0 196.5 127.0
Kasela, Sten 2357 Pärnu 32 147.5 206.5 121.5
8 Vesi, Harri 2288 Põlva 31.5 145.5 207.0 130.5
9 Tomingas, V'ino 2284 Pärnu 31 148.0 203.5 125.0
10-11 Merilaine, Heino 2390 Pärnu 30.5 156.0 217.0 126.0
Tätte, Meelis 2394 Tartu 30.5 146.5 207.5 127.0
12 Bahovski, Andres 2347 Harju 30 152.5 211.0 131.5
13 Kure, Mati 2336 Tartu 29.5 143.5 204.0 117.0
14 Tobre, Andres 2250 Valga 28.5 144.0 203.5 114.5
15 Linder, Martin 2221 Viljandi 28 137.5 194.5 108.5
16-18 Sulg, Jaan 2231 Rapla 26.5 134.5 193.0 101.0
Saks, Mati 2220 Viljandi 26.5 132.0 186.5 97.0
Trohhelev, Boriss 2100 Tartu 26.5 127.0 178.0 101.0
19-21 Viitkar, Enn 2266 Rapla 26 139.5 183.5 107.5
Tiivel, Riho 2203 Tartu 26 136.0 190.5 103.5
Lukk, Ülari 2100 Rapla 26 129.0 171.0 98.0
22-24 Alasi, Anti 2192 Tartu 25.5 138.0 195.5 100.5
Parts, Tiit 2280 Tartu 25.5 130.0 182.0 100.0
Leis, Ilmar 2154 Tartu 25.5 124.5 166.5 87.5
25 Pruul, Enn 2128 Pärnu 24 130.0 184.0 92.5
26 Mälksoo, Ürjo 2085 Viljandi 23.5 121.5 165.0 83.5
27 Tamm, Timo 2257 Pärnu 23 148.5 204.5 108.0
28 Oks, Janar 2159 Pärnu 22.5 118.0 164.5 84.5
29 Stimmer, Vello 2160 Pärnu 21 126.0 168.5 73.5
30 Särgava, Ants 2100 Tartu 12.5 123.5 176.5 52.5
Cross Table
No Name Club 1 2 3 4 5 6 7
1. Lukk, Tarmo Rapla 16:6.0 10:6.0 5:6.0 9:5.0 4:3.0 3:4.0 6:5.0
2. Kuusk, Andres Saare 17:4.5 6:4.0 7:4.0 15:6.0 18:7.0 4:4.0 3:4.0
3. Viisut, Valter Rapla 18:7.0 9:5.0 11:6.5 4:4.0 8:7.0 1:4.0 2:4.0
4. Kirst, Rein Saare 19:6.5 7:6.0 8:6.5 3:4.0 1:5.0 2:4.0 9:4.0
5. Tätte, Meelis Tartu 20:6.0 12:6.0 1:2.0 8:2.5 14:6.0 6:3.0 17:5.0
6. Merilaine, Heino Pärnu 21:5.0 2:4.0 9:4.0 14:5.5 7:4.0 5:5.0 1:3.0
7. Kasela, Sten Pärnu 22:6.5 4:2.0 2:4.0 19:4.5 6:4.0 8:3.0 15:8.0
8. Bahovski, Andres Harju 23:7.0 15:6.0 4:1.5 5:5.5 3:1.0 7:5.0 12:4.0
9. Ainsoo, Uno Tartu 24:8.0 3:3.0 6:4.0 1:3.0 22:7.0 16:5.0 4:4.0
10. Kure, Mati Tartu 25:6.0 1:2.0 17:3.0 21:5.5 12:3.0 28:7.0 16:3.0
11. Vesi, Harri Põlva 26:6.0 14:6.0 3:1.5 17:6.0 16:3.0 12:3.0 19:6.0
12. Tomingas, V'ino Pärnu 27:6.0 5:2.0 20:6.0 16:3.0 10:5.0 11:5.0 8:4.0
13. Parts, Tiit Tartu 28:3.5 21:4.0 14:2.5 26:5.0 19:2.0 18:4.5 22:4.0
14. Viitkar, Enn Rapla 29:5.5 11:2.0 13:5.5 6:2.5 5:2.0 30:5.0 18:3.5
15. Tamm, Timo Pärnu 30:7.0 8:2.0 16:3.0 2:2.0 24:6.0 19:3.0 7:0.0
16. Tiik, Harri Pärnu 1:2.0 29:7.0 15:5.0 12:5.0 11:5.0 9:3.0 10:5.0
17. Tobre, Andres Valga 2:3.5 28:5.0 10:5.0 11:2.0 30:4.0 21:6.0 5:3.0
18. Sulg, Jaan Rapla 3:1.0 23:5.0 26:3.5 25:8.0 2:1.0 13:3.5 14:4.5
19. Linder, Martin Viljandi 4:1.5 22:4.0 23:6.0 7:3.5 13:6.0 15:5.0 11:2.0
20. Saks, Mati Viljandi 5:2.0 27:6.0 12:2.0 30:2.5 25:4.0 22:5.0 26:5.0
21. Tiivel, Riho Tartu 6:3.0 13:4.0 28:4.5 10:2.5 26:6.0 17:2.0 30:4.0
22. Alasi, Anti Tartu 7:1.5 19:4.0 27:5.0 28:7.0 9:1.0 20:3.0 13:4.0
23. Stimmer, Vello Pärnu 8:1.0 18:3.0 19:2.0 24:2.5 29:6.0 27:4.0 25:2.5
24. Oks, Janar Pärnu 9:0.0 30:3.0 29:6.0 23:5.5 15:2.0 26:2.5 27:3.5
25. Leis, Ilmar Tartu 10:2.0 26:4.0 30:4.0 18:0.0 20:4.0 29:6.0 23:5.5
26. Pruul, Enn Pärnu 11:2.0 25:4.0 18:4.5 13:3.0 21:2.0 24:5.5 20:3.0
27. Mälksoo, Ürjo Viljandi 12:2.0 20:2.0 22:3.0 29:6.0 28:2.0 23:4.0 24:4.5
28. Lukk, Ülari Rapla 13:4.5 17:3.0 21:3.5 22:1.0 27:6.0 10:1.0 29:7.0
29. Särgava, Ants Tartu 14:2.5 16:1.0 24:2.0 27:2.0 23:2.0 25:2.0 28:1.0
30. Trohhelev, Boriss Tartu 15:1.0 24:5.0 25:4.0 20:5.5 17:4.0 14:3.0 21:4.0
Ratings (Intl)
No Name Intl Id Rtg Club Score Exp. Chg*K Rav Rprfm
1. Lukk, Tarmo 2522 Rapla 35.0/56 39.20 -42 2371 2466
2. Kuusk, Andres 2484 Saare 33.5/56 39.20 -57 2338 2410
3. Viisut, Valter 2454 Rapla 37.5/56 33.60 39 2378 2503
4. Kirst, Rein 2426 Saare 36.0/56 30.80 52 2390 2492
5. Tätte, Meelis 2394 Tartu 30.5/56 33.04 -25 2326 2355
6. Merilaine, Heino 2390 Pärnu 30.5/56 29.68 8 2367 2396
7. Kasela, Sten 2357 Pärnu 32.0/56 30.24 18 2331 2381
8. Bahovski, Andres 2347 Harju 30.0/56 29.12 9 2333 2362
9. Ainsoo, Uno 2346 Tartu 34.0/56 28.56 54 2342 2422
10. Kure, Mati 2336 Tartu 29.5/56 34.72 -52 2252 2273
11. Vesi, Harri 2288 Põlva 31.5/56 29.68 18 2265 2308
12. Tomingas, V'ino 2284 Pärnu 31.0/56 28.56 24 2275 2311
13. Parts, Tiit 2280 Tartu 25.5/56 34.72 -92 2192 2163
14. Viitkar, Enn 2266 Rapla 26.0/56 29.12 -31 2255 2226
15. Tamm, Timo 2257 Pärnu 23.0/56 26.88 -39 2274 2209
16. Tiik, Harri 2252 Pärnu 32.0/56 24.08 79 2305 2355
17. Tobre, Andres 2250 Valga 28.5/56 26.32 22 2272 2279
18. Sulg, Jaan 2231 Rapla 26.5/56 24.64 19 2275 2254
19. Linder, Martin 2221 Viljandi 28.0/56 23.52 45 2280 2280
20. Saks, Mati 2220 Viljandi 26.5/56 30.24 -37 2191 2170
21. Tiivel, Riho 2203 Tartu 26.0/56 26.32 -3 2226 2197
22. Alasi, Anti 2192 Tartu 25.5/56 25.20 3 2230 2201
23. Stimmer, Vello 2160 Pärnu 21.0/56 26.32 -53 2185 2098
24. Oks, Janar 2159 Pärnu 22.5/56 27.44 -49 2168 2096
25. Leis, Ilmar 2154 Tartu 25.5/56 25.76 -3 2182 2153
26. Pruul, Enn 2128 Pärnu 24.0/56 21.28 27 2219 2169
27. Mälksoo, Ürjo 2085 Viljandi 23.5/56 21.28 22 2174 2117
28. Lukk, Ülari 2100 Rapla 26.0/56 19.60 64 2207 2178
29. Särgava, Ants 2100 Tartu 12.5/56 22.96 -105 2168 1948
30. Trohhelev, Boriss 2100 Tartu 26.5/56 19.04 75 2216 2195